Web používá k poskytování služeb a v souladu s informacemi obsaženými v Zásadách ochrany osobních údajů soubory cookie. Podmínky pro ukládání nebo přístup k souborům cookie můžete určit ve svém prohlížeči.
×
  » Katalog » Knihy » Knižní boxy
Změň stát
Store Logo
Tvůj účet
Sign In
 
Zapomenuté heslo?
Kalkulačka cen
Knihy
Knihy - brožovaná vazbaKnihy - pevná vazbaLeporelá - brožovaná vazbaLeporelá - pevná vazbaBrožuryWire-OBarevná ořízka CMYKKnižní boxy
Pomoc s projekty
Šablona pro vytvoření obálkyISBN Generátor čárových kódů
Košík
0 předmětů
Kontakt
Informace
Rychlé doručení až k vám

Knižní boxy

Knižní box ochrání vaše produkty a dodá jim jedinečný, elegantní charakter. Bude to fungovat perfektně pro jednotlivé tituly, trilogie a rozšířené vydavatelské série. Potažený laminátem a zušlechtěný parciálním UV lakem nebo metalickou fólií se stane přirozenou volbou pro ty, kteří hledají exkluzivní dárek, zvláště pokud se rozhodnete pro náročnější design, který ladí s obálkami titulů uvnitř. Knižní box můžete využít také jako součást propagační kampaně. Posílání knih recenzentům a influencerům zvýší vaše šance na upoutání pozornosti fotografiemi a videi.

Výroba
V Books Factory vyrábíme takový box z 350 g/m2 kartonu se standardním (tonerovým) typem potisku. Tato technika znamená vysoce kvalitní barevný nebo černobílý tisk, vyznačující se vysokou hustotou, intenzivní černou a velmi ostrými okraji tisku pozorovatelným i pod mikroskopem. Výtisk můžete pokrýt všemi dostupnými typy laminovací povrchové úpravy a použít širokou škálu vylepšení - parciální UV lak nebo 3D UV lak a rovnou nebo 3D metalickou fólii ve zlaté nebo stříbrné barvě.

Co nás činí jedinečnými?
Tři spony na hřbetu a silné lepení na krátké straně odlišují naši krabici. Výjimečně snadno se skládá, takže nezabere moc místa a dá se pohodlně skladovat. Uživatelský komfort dotváří výřezy na prsty, které zaručují bezproblémové vkládání a vybírání knihy.

O výhodách, aplikovaných řešeních a technologiích bychom se mohli bavit dlouho. Ale proč, když si to můžete sami prohlédnout a zhodnotit? Ano, přesně tak.

Sample box (vzorník)
„Sample Box“ jsme navrhli s ohledem na Vás. Pokud si ho přejete zaslat zdarma, napište na sample@booksfactory.eu. Sample box vám umožní důkladně prozkoumat všechny vlastnosti produktu.


Klíčové parametry:
  • maximální velikost: [mm]x[mm]x[mm],
  • minimální velikost: [mm]x[mm]x[mm],
  • materiál: karton 350 g/m2,
  • typ tisku: standardní (tonerová),
  • možná vylepšení: lesklá, matná a soft touch laminace, parciální UV lak a 3D UV lak a rovná a 3D metalická fólie,
  • snadno se skládá a skladuje.

Všechny objednávky podléhají našim obchodním podmínkám

Ceny 

Všechny ceny jsou netto

Platební podmínky

• Platba předem bankovním převodem

• Platba bankovním převodem s odkladným termínem splatnosti, avšak teprve po předložení příslušných dokladů

Doručení

Služba od dveří ke dveřím UPS, balíky do 30 kg.